Pedálozzunk együtt - az autista gyermekekért!

Pedálozzunk együtt - az autista gyermekekért!

Az Orlai Produkciós Iroda felajánlásával szeptember 6-án este 8 órakor a Trafóban megvalósuló előadás - Nemsenkilény - igazi mélybenéző: Börcsök Enikő előadásában autisták vallanak legbensőbb érzéseikről, élményeikről, mindennapjaikról. Ön is segíthet! 

Az autista gyermekek megsegítésére meghirdetett felhívásunkra egyre több jólelkű támogató csatlakozik hozzánk. Aki eljön az előadásra, biztosan gazdagabban távozik: nem csak egy, a színház közvetítette csodálatos lelki élménnyel, hanem - a Bringóhintó Kkt. jóvoltából - mostmár egy margitszigeti családi élmény lehetőségével is.

 

A Bringóhintó Kkt. ugyanis valamennyi jótékonysági adományjegy vásárlójának egy, a margitszigeti bringóhintó bérlését 50%-os kedvezménnyel lehetővé tevő családi kupont bocsát rendelkezésére. Jólelkű támogatóink között ugyancsak e felajánlás keretében további 10 db, 100%-os kedvezményre jogosító családi utalványt sorsolunk ki.
 

Amint azt korábban hírül adtuk, Börcsök Enikő: Nemsenkilény című előadásának teljes bevételét a ferencesek fenntartásában működő Autista Segítő Központ kis ellátottai javára fordítjuk. Jegyek korlátozott számban, egységesen 2.500 Ft-ért rendelhetők a sassgyulalevente@gmail.com e-mail-címen vagy a +36-20/775-3309-es mobiltelefon-számon, illetve kaphatók a ferencesek Ferenciek terei sekrestyéjében, a Margit krt. 23. alatti és a Pasaréti téri portán.

Az előadásról bővebben itt

Interjú a művésznővel

 
Pedálozzunk hát együtt az autista gyermekekért!